wz

Home     Aktuálně     Kádr     Statistika     Fotogalerie     Historie     Rekordy     Divize     Okres    Béčko     Základna     Turnaje     Vzkazy

 


Turnaje s účastí FC Ajax Staňkov


2003   2002    2001    2000    1999    1998    1997

Pávek Cup - hala Tlučná (31. ledna 2009)

Vyřazeni ve čtvrtfinále

Základní skupina: Ajax B-TBC Plzeň 1:1 (M. Gust) 
Ajax B-FC Bordelo Plzeň 1:1 (D. Gust)
Ajax B-Sokol Trnová 0:4
Ajax B-STB 1:1 (V. Steinbach)

Čtvrtfinále: Ajax B-Whites 1:3 (D. Gust)

Vítězem turnaje se stal tým STB, který vyhrál i naši skupinu.

Ajax hrál v sestavě: Paul st. - Zedník, V. Steinbach, M. Gust, Šimka, D. Gust, Valíček (host)


Paleček Cup - hala Nezvěstice (23. prosince 2007)

Vyřazeni ve čtvrtfinále

Výsledky - základní skupina:
Ajax B - Známka punku 2:2
V. Steinbach, Morkes
Ajax B - Ska team 1:0
Žáček
Ajax B - DBA 2:1
Morkes, M. Steinbach

Čtvrtfinále:
Ajax B - Kosmodisk 1:1, penalty 2:3
Žáček

Fotografie z turnaje



Memoriál Václava Brichcína - Čermná (13. července 2003)

Vyřazeni v základní skupině

Základní skupina: Ajax-Na šrot Kvíčovice 0:2 
Ajax-Sešlost Čermná 0:1
Ajax-1. FC Čermná 1:1 (Řeháček)
Ajax-AD MV Čermná 3:0 (Vachtl, Janka, R. Král).

Ajax hrál v sestavě: Wanke - R. Král, Hrach, Steinbach, Šimka - Janka, Řeháček, Votroubek, Morkes, Vachtl. 


Šrot Cup 2003 - Kvíčovice (28. června 2003)

2. místo

základní skupina: Ajax-Kvíčovice team 3:3 (A. Kmetík 2, B. Kmetík)
Ajax-Staňkov C 2:0 (Janka, Steinbach)
Ajax-Sebastian Holýšov 5:2 (A. Kmetík 2, B. Kmetík, Janka, P. Gust)

semifinále: Ajax-FC SVA Holýšov 7:4 (A. Kmetík 2, Hrach 2, Morkes, Steinbach, P. Gust)

finále: Na šrot Kvíčovice-Ajax 6:4 (B. Kmetík 2, Morkes, A. Kmetík)

Ajax hrál v sestavě: Wanke - B. Kmetík, Hrach, Steinbach - A. Kmetík, P. Gust, Janka, Morkes. 


3. ročník Ajax Cupu - Hlohová (13. července 2002)

2. místo

základní skupina: Ajax-Bomber Domažlice 1:1 (A. Kmetík)

Ajax-FC SVA Holýšov 5:1 (A. Kmetík 2, Šimka, Steinbach, P. Král)

semifinále: Ajax-FC SVA Holýšov 5:0 (R. Král 2, Šimka 2, M. Gust)

finále: Ajax-Bee Sting Plzeň 0:2


Bomber 2002 - Domažlice, 20. dubna 2002

1. místo

Ajax-Kouba Kdyně 8:0 (Hrach 3, Steinbach 2, Franek 2, B. Kmetík)

Ajax-Bomber Domažlice 0:1

Ajax-Horor Valcha 4:0. (A. Kmetík 2, B. Kmetík, Egr)

Ajax-Horor Valcha 6:0. (A. Kmetík 5, Hrach)

Ajax-Kouba Kdyně 5:0. (A. Kmetík 3, Egr, J. Kmetík)

Ajax-Bomber Dmažlice 1:0. (A. Kmetík)


2. ročník Ajax Cupu - HLOHOVÁ - červenec 2001 (venku)

2. místo

základní skupina: Ajax-Vránov 3:1 (A. Kmetík 2, Duchoň)

Ajax-Koloveč 2:1 (A. Kmetík, B. Kmetík)

semifinále: Ajax-Koloveč 2:1 (A. Kmetík, B. Kmetík)

finále: Ajax-Bee Sting 1:2 (Šimka)


1. ročník Ajax Cupu - Hlohová - červenec 2000 (venku)

2. místo

základní skupina: Ajax-Hlohová 4:0 (Řeháček 2, Mlnařík, vlastní)

Ajax-Brutus Koloveč 0:0

Ajax-FC Vránov 0:0

Ajax-RSC Domažlice 3:0 kontumačně

Ajax-Pronic Zanic 2:0 (Kadera, Varga)

finále: Ajax-Vránov 1:1 (Duchoň), na penalty 0:1 


BABYLON-červenec 1999 (venku)

Okresní pohár

3.-4. místo

základní skupina: Ajax-Nový Kramolín 3:0 (Vaňous 2, Mlnařík)

Ajax-Rošáda Domažlice 5:0 (Mlnařík 2, Steinbach, Hrach, Vaňous)

Ajax-SAS Domažlice 2:0 (Mlnařík 2)

čtvrtfinále: Ajax-Sauna Babylon 3:0 (Mlnařík, Vaňous, Hrach)

semifinále: Ajax-Bomber Domažlice 1:2 (Fejtek)


DOMAŽLICE-duben 1999 (hala)

4. místo

základní skupina: Ajax-Domažlický Deník 3:1 (Vaňous 2, Wirt)

Ajax-Horor Vlacha Domažlice 4:0 (Hrach 2, Hadrava, Wirt)

Ajax-SU Union Plzeň 1:0 (vlastní)

semifinále: Ajax-RSC Domažlice 0:2

o 3. místo: Ajax-Bahňáci Kdyně 3:4 (Vaňous 2, Egr)


HORŠOVSKÝ TÝN-březen 1999 (hala)

3. místo

Ajax-1.FC Čremná 1:0 (Černý)

Ajax-Šumavští medvědi Kdyně 1:3 (Bočan)

Ajax-DDT Horšovský Týn 6:1 (Wirt 2, Črený 2, Steinbach, Vaňous)

Ajax-Pizzeria Giovanni Domažlice 7:1 (Steinbach 3, Černý 2, Egr, Wirt)

Ajax-Real Vivat Staňkov 2:3 (Černý, Egr)


HORŠOVSKÝ TÝN-únor 1999 (hala)

5.-6. místo

základní skupina: Ajax-Real Vivat Staňkov 1:1 (Mlnařík)

Ajax-THM Domažlice 9:0 (Vaňous 4, Mlnařík 2, Žáček 2, Hrach)

Ajax-Voleybal Horšovský Týn 1:6 (Vozár)

čtvrtfinále: Ajax-Branka Domažlice 3:4 (Vaňous 2, Vozár)


KDYNĚ-srpen 1998 (venku)

3. místo

základní skupina: Ajax-Skleník Domažlice 2:0 (Mlnařík 2)

Ajax-Nový Kramolín 1:0 (Mlnařík)

Ajax-Bahňáci Kdyně 2:1 (Hrach 2)

Ajax-Domažlický Deník 0:1

finálová skupina: Ajax-Šumavští medvědi Kdyně 0:3

Ajax-Bomber Domažlice 0:3

Ajax-Domažlický Deník 7:3 (Mlnařík 2, Fejtek 2, Steinbach, Hrach, Vaňous)


DOMAŽLICE-červen 1998 (venku)

Okresní pohár

1. kolo: Ajax-SAS Domažlice 3:0 (Jánský 2, Vaňous)

2. kolo: Ajax-Poslední smeč Domažlice 0:1


BABYLON-duben 1998 (venku)

2. místo

Ajax-Bomber Domažlice 0:1

Ajax-Švédská trojka Domažlice 2:1 (Egr 2)

Ajax-Tempo Domažlice 4:2 (Egr 2, Hadrava, Mlnařík)

Ajax-PSD Postřekov 4:1 (Egr 2, Vaňous, Hadrava)

Ajax-Horor Valcha Domažlice 7:0 (Egr 5, Hadrava, Mlnařík)

Ajax-OK Team 5:3 (Vaňous 3, Bočan 2)


DOMAŽLICE-duben 1998 (hala)

3. místo

základní skupina: Ajax-Hotel Kalous 1:1

Ajax-Švédská trojka Domažlice 0:1

Ajax-HSK Domažlice 2:0

semifinále: Ajax-THM Domažlice 1:1, na penalty 1:2

o 3. místo: Ajax-Švédská trojka Domažlice 2:1


NOVÝ KRAMOLÍN-červenec 1997 (venku)

5. místo

základní skupina: Ajax-Bomber Domažlice 1:1 (Wirt)

Ajax-Nový Kramolín B 1:0 (Vaňous)

čtvrtfinále: Ajax-Šumavští medvědi Kdyně 0:1


STAŇKOV-leden 1997 (hala-Sokolovna)

1. místo

základní skupina Ajax-Staňkov C2 3:1 (Steinbach, Hrach, Bočan)

Ajax-Osvračín 1:0 (vlastní)

Ajax-FC Číčan 4:0 (Steinbach 3, Hrach)

finále Ajax-Staňkov C3 2:1 (Bočan, Žáček)


Na začátek stránky